Якими мають бути стосунки між хлопцем і дівчиною?

Мені здається, на це запитання кожне покоління відповіло б по-своєму. І час, і моральні норми цйого часу, і суспільний лад – усе це відкладало відбиток на стосунки між хлопцем і дівчиною. Та існують споконвічно єдині вимоги, які керують цими стосунками. Вони не старіють з часом, на них не впливають суспільні зміни, бо вони народжені загальнонародними духовними цінностями, що закріпилися навіки в людському житті.
Для хлопця такими моральними цінностями є уважне ставлення, повага до дівчини, здатність і бажання щиро їй допомогти, захистити

у скрутну хвилину, підтримати у нелегкий час. А ще – уміння дарувати радісні миті і добрим вчинком, словом, інколи навіть невигадливим милим подарунком. Та над усе обов’язково повинна бути доброзичлива повага до дівчини – це було завжди неодмінною рисою характеру справжнього чоловіка, юнака, хлопця.
Від дівчини теж завжди вимагалося додержання норм високих моральних вимог. Показником дівочої духовності у всі часи вважається лагідність, почуття гідності, повага до людей, розсудливість у поведінці.
Мабуть, можна ще довго перелічувати ті кращі риси характеру, які допомагають будувати добрі стосунки

між хлопцем і дівчиною. Але повернемося до нашого часу. Гадаю, кожний помічав, як деякі дівчата прагнуть бути схожими у своїй поведінці на хлопців. А потім вони дивуються відповідному ставленню до них з боку юнаків: зневага, навіть інколи роздратування, груба мова тощо,
Щоб між хлопцем і дівчиною були пристойні й добрі стосунки, треба кожному пам’ятати про ті цінності, про те призначення, яке надало їм життя: завжди залишатися справжнім Чоловіком і Жінкою.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...


Якими мають бути стосунки між хлопцем і дівчиною?

Categories: Твори з літератури

Links