Як писати есе

Як писати есе

Есе – невеликий текст, що виражає підкреслено індівідуальну точку зору автора. Тут обов’язковим є вміння висловлювати свої думки не тільки в слух, а й уміння викладати їх на папері. А це кожній людині вдається не так легко. Де ж знайти людину, що вміє зробити все швидко і якісно? Запитайте друзів, однокласників, одногрупників. І витративши на це десь тиждень Ви зрозумієте, що не все так просто. Рекомендуємо Вам почати пошук з Інтернету. Шукайте сайти курсових, дипломних, контрольних робіт. А якщо шукати буде важко прислухайтеся

до нашої поради. Зверніться до освітнього центру “ДіпМастер”. Чому саме до нього? Тут ми розкривати всі карти не будемо. Перейдіть за посиланням у нашій публікації. Уважно почитайте і думаю дуже скоро Ви зрозумієте з чим пов’язана наша рекомендація. Повірте на слово – есе буде складено за найвищим розрядом! А далі інструкція з написання есе – для людей не довірливих і самостійних.

Інструкція

Рівень складності: Непросто

1 крок

Обдумайте вміст.

Перед початком написання есе, обдумайте його структуру і вміст. Найпростіше це зробити, поставивши самому собі декілька питань стосовно

тематики. Формулювання відповідей на них допоможе в написанні основній частині. Постарайтеся відразу визначити стилістику свого майбутнього оповідання.

2 крок

Напишіть есе.

В першому параграфі сформулюйте основну ідею вашого майбутнього оповідання. Постарайтеся привернути увагу того, що читає чимось захоплює. 2, 3 і 4 параграф – основна частина. Приведіть аргументи на доказ вашої основної думки. Якщо доречно, наведіть приклади з Вашого життя. Не бійтеся вводити конкретні дані про ваше життя, про себе, своїй сім’ї. Головне, аби це було доречно. У завершальному параграфі підсильте основну думку, висунуту спочатку. Пов’яжіть зі вступом і основною частиною.

3 крок

Проведіть перевірку.

Перевірте структуру: чи є логічний зв’язок між параграфами? Перевірте, чи в єдиному стилі написано есе. Приберіть все зайве, оповідання повинне вийти коротким і лаконічним. Не бійтеся переписувати есе знов і знов.

Поради і попередження: Уникайте помилкових емоцій і зайвих слів. Знайдіть щирий тон, не дуже офіційний, але і не дуже розмовний.

Внесіть до есе нотку оптимізму.

Довідник школяра – кращі шкільні уроки – – це унікальна збірка, де подано найбільш важливу і потрібну інформацію, яка потрібна школярам | Статьи партнёров Шкільні предмети. Шкільна фізика. Уроки з англійської, французької, німецької мов. //


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Як писати есе