“Хто з героїв Льва Толстого мені найближчий і чому?”

Творчість Льва Миколайовича Толстого дуже широка. За час своєї діяльності один з найвизначніших російських письменників написав велику кількість різноманітних творів, в яких йому вдалося розкрити практично всі мислимі сфери життя людини. Завдяки письменнику його читачі сьогодні можуть відшукати практично будь-який образ, який цікавить їх по життю.

Звичайно, навряд чи можна стати винятком із такого приємного правила. Мій інтерес завжди викликали люди неспокійні, які ніколи не можуть відшукати внутрішню гармонію, розслабитися і насолодитися

життям у повній мірі. Здавалося б, хіба це складно в сучасному світі, де все створено для людини та її комфорту? Але ні, завжди знаходилися такі, хто не міг задовольнятися тим, що є, вони завжди прагнули відшукати щось нове, завдяки своїм пошукам вони робили світ кращим. Одним з таких людей є герой роману “Анна Кареніна” Костянтин Левін.

Автор описує Левіна переважно з хорошої сторони. Лев Толстой показує, що Левін був людиною досить розумною і освіченою. Він мав дуже рідкісний характер, який поєднував у собі бажання пошуку чогось нового, але в той же час притаманна йому була і досить рідкісна для тих часів

консервативність. Для Левіна ніколи чужим не було кохання і переживання, пов’язані з ним. Більше того, як відомо зі змісту роману, одним з найскладніших шукань для нього було шукання любові. Дівчина, в яку Левін був закоханий, з першого разу відмовила йому, це змусило його по-справжньому страждати і мучитися, перебувати в постійних думках про кохання. Коли ж нарешті вона дала свою згоду бути з ним і вийти за нього заміж, він зіткнувся з іншою проблемою – необхідно було сповідатися, а він раптово виявив, що ніякої віри в Бога в ньому немає. Так він і перебував у пошуках відповідей на питання свого буття ще дуже довго. Зрештою, Костянтин Левін прийшов до висновку, що найкраще живеться звичайним селянам, які мали скромний спосіб життя. Він вирішив брати з них приклад.

Але близький мені цей герой не тільки завдяки своєму характеру і вчинкам. Як відомо, сам автор цього роману, Лев Толстой, створив Левіна таким, яким був за власним думку і сам він. Мені досить цікаві особистості великих російських письменників, оскільки вони створили дійсно цінні літературні твори, які до сьогоднішнього дня вражають до глибини душі всіх читачів. Тому, познайомившись з Левіним, можна познайомитися і з самим Львів Толстим. І це є найголовнішою причиною того, що цей герой мені близький.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Хто з героїв Льва Толстого мені найближчий і чому?”

Categories: Твори на задані теми

Links