“Вживання виразів вітання між людьми мого оточення”

У житті кожної людини дуже велике значення мають слова і те, яким чином вони вживаються. Багато хто намагається применшити значення слів і бесід і робить велику помилку. Ніщо не здатне так точно передати думки однієї людини іншій і її ставлення, як слова. Але кожна бесіда з чогось починається і від її початку залежить її зміст і емоційна складова.

Зазвичай кожна бесіда або розмова починаються з вітання. Вітання може бути різним. Яким буде вітання, залежить від того, до кого воно звернене. Це продиктовано традиціями суспільства, яке мене оточує

і тим, як звикли поводитися люди. Але, незважаючи на те, що ці традиції були складені не мною і без моєї участі, я ставлюся до них з повагою і намагаюся завжди використовувати. В основному це стосується вітання до людей старшого віку. Якщо я знайомий з людиною старшого віку, я завжди вітаюся першим, тихим голосом, тим самим виявляючи свою повагу. Наприклад, в таких випадках я можу використовувати вирази “Доброго дня” або ж “Добрий день”. Що стосується мого оточення, людей мого віку, можна сказати, що вони зазвичай поводять себе точно так само при спілкуванні з людьми старшого віку. Набагато менше
правил існує при вітанні між людьми одного віку, які між собою знайомі. Зазвичай знайомі і люди одного віку з мого оточення використовують менш формальні вирази, найчастіше слово “Привіт”. Дуже часто при цьому люди посміхаються.

Іноді для вираження вітання використовуються чисто випадкові слова або це відбувається зовсім без слів. Наприклад, чоловіки можуть привітатися один з одним за руку і нічого при цьому не сказати. Це відбувається досить часто. У деяких випадках люди можуть просто посміхнутися один одному або кивнути головою і цього буде цілком достатньо для вираження вітання. Варто додатково відзначити, що, незважаючи на існування неписаних правил в цьому питанні, вже давно знайомі люди вітаються так, як їм зручно, це визначають тільки вони самостійно. Право вибору кожної людини в даному випадку працює точно так само ефективно, але при його використанні необхідно бути обережним, щоб нікого не образити або ненароком не зачепити.

Люди мого оточення часто використовують однакові вирази вітання. За загальним правилом особливо ввічливо необхідно вітатися з людьми старшого віку, а досить вільним може бути вітання з однолітками. При цьому старі знайомі можуть вітатися, як їм хочется, вони визначають це самостійно. У кожному випадку потрібно вітатися ввічливо і чемно, при цьому бажано посміхатися.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

“Вживання виразів вітання між людьми мого оточення”