“Вплив телебачення на сучасне суспільство”

Телебачення має великий вплив і на свідомість людей та суспільства, і на повсякденне життя в цілому. Сила телебачення полягає в глибокому впливі на людський розум. Багато керівників телевізійних каналів розуміють це, і в гонитві за скаженими рейтингами, пускають в ефір передачі, розраховані на ниці інстинкти населення. Тому, наприклад, на Першому Каналі рідко можна побачити передачі, спрямовані на підвищення моральності у людей, а якщо і побачиш, то тільки пізно ввечері. Але, Перший Канал – це ще не найгірше. Чого вартий тільки “Дом 2”

на ТНТ! А адже аудиторія даного ток-шоу представляє собою незміцнілі уми сучасної молоді.

Наше телебачення побудоване так, що, включаючи з самого ранку телевізор, середньостатистична людина відразу починає бачити різні вчинені за ніч злочини, показані в самому збоченому вигляді, чути про корупцію, мітинги протесту, засідання із залів суду. Можна навіть не дивуватися потім зростаючому насильству в нашому суспільстві. Діти проявляють агресію до людей похилого віку, інших дітей і тварин. Мені здається, що все це – саме вплив телебачення, того потоку насильства, що ллється з екрану на слабкий і несформований дитячий

розум. Особливо в цьому відрізняється канал НТВ, та й не тільки.

Люди стають більш жорсткими, різкими, озлобленими. Тому і зникають з нашого життя такі поняття, як взаємодопомога, співчуття, милосердя. А нескінченні серіали! Ці так звані “твори”, які не блищать ні режисурою, ні грою акторів. А вже інтелектуальний рівень і героїв серіалів, і, судячи з усього, сценаристів, нижче нижчої межі. Тому й деградує наше суспільство. Тому й перестають читати Достоєвського і Булгакова. Адже в цих тупуватих серіалах ці тупуваті герої досягають всіх матеріальних благ, не вдаючись до своїх розумових здібностей.

Але хотілося б відзначити і що-небудь позитивне (дрібниця, а приємно!). Наприклад, велика кількість політичної та економічної інформації не тільки про нашу країну, а й про те, що відбувається за кордоном. Ось, мабуть, і все, що можна сказати доброго про телебачення.

Таким чином, мені здається, що сучасне телебачення несе в своїй основі тільки негатив, який потоками ллється на наші і так завантажені проблемами голови.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


“Вплив телебачення на сучасне суспільство”

Categories: Твори на задані теми

Links