У кабінеті української мови і літератури (твір-опис приміщення)

Скільки себе пам’ятаю, мені завжди хотілось ходити до школи.

Спочатку мене приваблювало те, що це великий будинок, з багатьма кабінетами, дуже багато простору.

Потім, коли подорослішала, зрозуміла, чому так. Мені подобалися кабінети з різних предметів, а найбільше – кабінет з української мови та літератури.

Це велика світла кімната. Навпроти дверей – три великих вікна. Через них до кабінету ллється сонячне світло, яке робить кабінет ще просторішим. На вікнах висять білосніжні тюлеві завіси. Інтер’єр кабінету незвичний.

Виконаний він у стилі української світлиці. Чого там тільки немає! Але все так доречно. Стіни світлі, стеля теж. А панелі обшиті дерев’яними дощечками, на яких виконана різьба в українському стилі. Там і колосочки, і соняшники. Ці панелі дуже гарно пасують до полиць, теж різьблених, дерев’яних. Там їх аж три. На полицях стоять куманці, глечики, макітерки. Вони такі гарні. Зразу видно, що виготовлені хорошими гончарами і дуже давно.

На задній стіні розміщене невеличке декоративне віконечко з віконницями, крізь яке видніється картина сільського городу. А в червоному кутку – г ікона Божої Матері, прикрашена

вишитим рушником. Над нею висить лампадка. Коли проводиться у школі свято, то її засвічують.

Біля цієї стіни розташована велика лава, на якій стоїть старовинна прялка, лежать рубель і качалка. Ще тут стоять праски, гребні та гребінки. По обидва боки малесенького декоративного віконечка висять вишиті рушники, яким по сто років.

З правого боку від дверей розміщені стенди з інформацією про українських письменників. На центральній стіні розміщена дошка. На ній ми пишемо.

Посередині кабінету стоять учнівські парти та стільці. Це наші робочі місця. Є ще вчительський стіл. Кабінет освітлюють лампи денного світла.

Так гарно в цьому кабінеті. Його інтер’єр підвищує настрій, спонукає до хорошої і творчої роботи. Це заслуга вчителя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

У кабінеті української мови і літератури (твір-опис приміщення)