“У чому сенс життя чоловіка і жінки”

Що таке взагалі сенс життя? Тема пошуку сенсу життя існує давно, люди завжди замислювалися про причини існування на Землі. Існує твердження, що це всього-на-всього цілі, які ставить перед собою кожна людина, будь то жінка або чоловік, дитина або старий. І хоча всі члени суспільства бажають підкорити поставлену перед собою вершину, у чоловіків мети носять більш егоїстичний характер, ніж у жінок.

Своїм сенсом життя жінки бачать у віддачі своїх сил своїм близьким. Основна маса жінок вважає своїм обов’язком турботу про сім’ю, створення затишку,

народження дітей і все, що пов’язано із заощадженням сімейного вогнища. Вони готові відмовитися в ім’я цього від громадської і трудової діяльності. Для жінки найголовніше бути прекрасними господинями в будинку, а також мати інші хороші жіночі якості.

Переважне положення в суспільстві майже завжди віддається чоловікам. Вони не тільки вважаються здобувачами їжі і захисниками сім’ї, а й намагаються показати свої досягнення в галузі політики, науки, вони займають основні керівні пости і їх завжди обурює бажання жінки домінувати в чомусь над ними. Тому їм не подобається, коли феміністки та інші активні

жінки ставлять своєю метою займатися чоловічими справами. Зайняти гідний статус у суспільстві – ось основний сенс життя кожного чоловіка. Сім’я, турбота про дітей у них переноситься на другий план.

Чоловік і жінка по-різному ставляться до освіти і престижу, у них різні потреби в спілкуванні і, що найголовніше, у них різне природне призначення в житті. Жінки ставляться більш серйозно до сімейних відносин, чоловіки ж, продовжують вести себе як дитина – будують будинки, грають у автомобілі, які купують за великі гроші, створюють різні політичні чвари, змінюють історичний хід подій, беруть участь у військових інтригах і роблять інші речі, які доставляють їм задоволення і підвищують їх статус у суспільстві. При цьому вони хочуть показати свою велич і величезний вплив на життя інших людей. Над цим образом вони готові трудитися все своє життя й іншої мети або мрії не бачать перед собою.

Безумовно, новий світ, сучасне суспільство вносить свої корективи у сенс життя чоловіка і жінки. Саме тому зараз з’являються жінки, які відмовляються від сімейного затишку і займаються своєю кар’єрою. В деяких випадках, і це доведено історичними фактами, вони справляються з чоловічою роботою краще, ніж самі чоловіки. У будь-якому випадку слід зауважити, що і чоловіки, і жінки, не дивлячись на розбіжність у поглядах з багатьох питань, хочуть в чомусь реалізуватися і поліпшити свій внутрішній світ, просто стати щасливими. Може, створення щастя і є сенс життя для всіх поколінь, для всіх віків і статевих відмінностей, для всіх, хто в щось вірує і чимось нехтує? Пошук сенсу життя часом займає тривалість самого життя. Поспішайте зрозуміти і скуштувати приємний смак цього щастя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“У чому сенс життя чоловіка і жінки”

Categories: Твори на задані теми

Links