Твір “Перше вересня”

Коли літній відпочинок добігає кінця, ми починаємо готуватися до школи. Зовсім не випадково, що саме в перший день навчального року відзначається День знань, що він називається саме так. Адже що таке школа? Це те місце, де ми дізнаємося багато нового та цікавого про навколишній світ, таємниці природи та самих себе. Ми отримуємо знання та навички, які будуть корисні нас протягом всього життя, а також вчимося розуміти красу, спілкуватися з людьми, розвивати свої таланти.

Перше вересня – радісний день, коли після літнього відпочинку ми повертаємося

до школи, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями. Це день, коли порожні без учнів школи знову наповнюються дитячими голосами та шурхотом зошитів. Знову радісно дзвенить шкільний дзвоник, сповіщаючи про початок та кінець уроку.

Я досі пам’ятаю, як одного разу першого вересня мама привела мене в школу в перший раз. Пам’ятаю, як було трохи страшно й шалено цікаво! Стільки дітей, квітів, музика, нова охайна форма… Скільки незвіданого попереду! Я знав, що я вже дорослий, не якийсь там дітсадковець, і з трепетом очікував, яким буде мій перший урок.

В цей день ми йдемо в школу особливо гарні, веселі, з букетами квітів. Наші вчителі, завучі, директор говорять багато теплих напутніх слів, бажають нам успіхів у навчанні. По-моєму, це добре – починати навчальний рік з свята, це заряджає гарним настроєм на нелегкі, але цікаві навчальні будні.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір “Перше вересня”

Categories: Твори на вільні теми

Links