Твір на тему : “Шляхетна доба лицаря Роланда”

“Пісня про Роланда” однозначно є прикладом французького епосу разом з таким притаманним цьому роду літератури тяжінням до різноманітних варіацій, надмірного пафосу та монументальності. Цей витвір художнього слова є однією з ключових фігур на арені світових епосів. Зацікавленого читача вражає географія подій, що описуються в творі. Безперечно дивує і те, що кожні півдесятка французів нищать якнайменше тисячі з чотири невірних. На грані фантастики знаходиться факт, що звук Роландового рогу чується на тридцять ліг.

Даний героїчний

епос описує нам істинну вірність, чесність, незрадливість, а також зраду та підлість, які як друга сторона місяця, завжди супроводжують людське життя. Всі описані тут риси основних героїв показані чітко та яскраво.

Важливим, я переконаний, є те, що цей твір виховує покоління істинних героїв. Роланд як мужній патріот, щирий правдолюб, хоробрий лицар не може не викликати правдиве захоплення та бажання наслідувати свої риси. Олівер, друг та побратим головного героя, заслуговує не менше пошани та захоплення. А король Карл Великий взагалі є втіленням мудрості, благородності, надійності, в ньому втілені риси, котрими

по правді мають володіти справжні правителі.

Саме в такому гурті читачі героїчного епосу “Пісня про Роланда” подорожують захопливими її сторінками, беруть участь у битвах та війнах, загартовуються в походах разом із героями тієї епохи, які вже давно стали для всіх взірцям істинного благородства, котре пломенить іскоркою надії, що освічує правильний життєвий шлях.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Твір на тему : “Шляхетна доба лицаря Роланда”

Categories: Твори на задані теми

Links