Тільки Дух, торкнувшись глини, може створити ЛЮДИНУ

Закінчується наш сьогоднішній урок. Як визначити тип уроку. Я хочу його назвати урок – подарунок. Я дарую вам сьогодні свого Екзюпері, таким, яким бачу його я. Можливо, ті пісні, та Музика, що звучала на сьогоднішньому уроці, будуть звучати по-новому і для вас. Хочеться, щоб ви знали і слухали не тільки Вєрку Сердючку, а й Андрія Данилка, музика якого звучала на уроці. Але і я не залишаюся без подарунка. Сьогодні я отримала вашого Екзюпері, ваші думки, ваші посмішки – посмішки зірок, посмішки тих, хто, я надіюсь, прагнутиме стати Людиною. Тепер

Екзюпері є у кожного, хто тут присутній.

Коли людина пише листа, і після слів прощання в неї залишається щось невисказане, вона ставить дві літери P. S.. Напевно, у кожного з вас зараз є бажання висловитися. Допоки звучатиме твір А. Данилка „Р. S.” спробуйте записати свої думки на папері.

Людина інколи за буденністю втрачає себе. Дякую за те, що дали можливість доторкнутися до прекрасного, пізнати себе. Дякую за подарунок: посмішку зірок Екзюпері.

Мандзюк Віктор

Саме цей урок допоміг зрозуміти, що таке життя, що таке людина. І після нього буду старатися стати Людиною ( з великої літери). Завжди буду пам’ятатиму

ваші уроки, а твір „Планета людей” рекомендуватиму всім близьким та друзям.

Деменчук Іванка

Я дуже б хотіла побувати на іншій планеті, приручити когось, хоча для цього потрібно віддати частинку власної душі, власного серця.

Коваль Таня

Після слів, які звучали, я можу лише додати, що Антуан де Сент-Екзюпері – велика людина. На мою думку, ці Твори написані від душі, від серця. Людина – це велике поняття, вічне. Ніколи не забуду цей момент.

Іздепський Олег

Усвідомлюється, що життя – наче складний лабіринт, по якому ми блукаємо. Але не треба забувати, що це щастя – жити і відчувати на собі усі пригоди нашого життя. Бути Людиною!

Лазарук Петро

Вірю, надіюсь, мрію, хочу стати, допомагати, бути любимим, надіюсь на найкраще. В світі буде мир, злагода, тепло, розуміння, вічне Кохання, зіркові планети. І хай не станеться нічого поганого, що могло б змінити нашу долю. Я люблю своїх батьків і хочу, щоб вони мною пишалися. Хай панує в світі добро.

Крочак Міша

На цьому уроці я дізналасядуже багато цікавого із життя Антуана де Сент-Екзюпері. Багато нового дізналася про його твори „Планету людей” і „Маленького принца”. Але найголовніше те, що з цього уроку я взяла девіз для подальшого свого життя, який звучить так: „Завжди потрібно бути Людиною”. І при цьому людиною з великої літери.

Візняк Інна

Нажаль, урок завершився, але хочеться говорити нескінченно. Враження про цей урок, про твори Екзюпері і про всі слова, сказані на уроці, не передаш на якомусь клапті паперу. Слова не мають ніякого значення, все повинно бути в душі.

Калинюк Уляна

Цей урок дійсно залишиться в моїй пам’яті, адже він торкався тих цінностей, які найбільше потрібні в моєму житті. Цей урок мені, як випускнику школи, дав зрозуміти, що в світі є багато цікавого, ще непізнаного.

Кучер Олег

З такого уроку можна винести тільки все хороше.

Тесьминецький Антон

Після цього уроку я багато чого нового відкрила для себе. Здавалося, що мої погляди на життя були такими правильними і простими. А насправді життя – це складна дорога, по якій носить людину. І, можливо, я до цього часу ще не розуміла, що людина може відчути себе щасливою лише тоді, коли пізнає, що таке горе.

Чернега Оля

Цей урок я запам’ятаю на все своє життя. Скільки хвилювання, пережитих моментів, чудових моментів, які запам’ятаються назавжди.

Кирилюк Уляна

Цей урок закарбувався в моїй пам’яті назавжди. Адже кожен прочитаний твір – це своєрідний шедевр, який не може просто так залишити нас байдужими. Вони залишають в душі слід, який навчить нас жити, а саме головне – бути Людиною. Людиною-зіркою, яку будуть пам’ятати і згадувати лише хорошими словами.

Ротко Іра

В моїй душі назавжди залишиться урок „Посмішки зірок” і, звичайно, твори Екзюпері. Я вважаю, що що всі люди на землі – неповторні особистості, які можуть зробити багато прекрасних речей для своїх ближніх, оточуючих і для всіх людей на землі. Також я думаю, що в моїй душі ще живе Моцарт, і я б дуже не хотіла, щоб він в мені помер.

Войтків Оксана

Хіба може людина не помічати, як до неї всміхаються зірки? Хіба може людина не вірити своєму серцю, а вірити тільки очам? Хіба ми можем не хотіти полетіти, відірватися від землі, поринути до зірок, у блакить, відчути радість польоту? Хіба може людина жити без води для свого серця, без щастя, без кохання, без найдорожчої людини – матері, хіба може не мати коріння? Хіба може людина?.. Хіба може?.. Якщо вона справді Людина…

Сербіна Ліза


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Тільки Дух, торкнувшись глини, може створити ЛЮДИНУ

Categories: Нові твори

Links