“Сприйняття сьогодення моїм другом”

Кожна людина має своє неповторне сприйняття світу і всієї дійсності, яка її оточує. У цьому немає нічого дивного, адже кожна людина – це неповторна індивідуальність, яка має право трактувати ті чи інші явища так, як їй це подобається. З цієї причини я завжди ставився з особливим інтересом до тих людей, сприйняття реальності якими насправді дуже незвично, нехарактерно для всієї решти маси людей. Люди з незвичним сприйняттям сьогодення завжди інтригували мене. Я знав, що якщо я поспілкуюся з ними, я можу дещо по-іншому поглянути на світ і на все

те, що всіх нас сьогодні оточує.

Мені дуже подобається те, як сьогоднішній світ сприймає мій друг. Його сприйняття дійсно унікально і неповторно. Я не те, що не бачив інших людей, які сприймають світ так само, як і він, я і не міг ніколи уявити, що такі люди існують. Основною характерною рисою сприйняття світу моїм другом є його позитивне ставлення до всіх явищ світу. Мій друг настільки позитивний і життєрадісний, що я просто дивуюся і задаюся питанням: як йому це вдається? Мій друг налаштований позитивно по відношенню буквально до всього в цьому світі – він з радістю сприймає будь-яку новину. І якщо з приємним новинами

все зрозуміло – їм радіють абсолютно всі люди, то з неприємними новинами картина виглядає дещо інакше – зазвичай люди ставляться до них негативно. Інша справа – мій друг. Навіть самі неприємні новини він сприймає як можливість реалізувати себе, показати свій справжній талант і життєвий потенціал. Про що б він не почув, він здатний трактувати це на свою користь, використовувати на благо собі. Немає такого дня, в якому б він не знайшов приводу для радості і веселощів.

Варто зауважити, що великою перевагою є те, що така позитивність і життєрадісність мого друга вкрай добре позначається на мені самому. За природу я є більш скептичною людиною, я дуже часто сумую, засмучуюся через дрібниці, кожен день я готовий знайти щось, з чого можна було б сумувати. Я не сприймаю сьогодення аж надто позитивно. Але завдяки спілкуванню з моїм другом я став автоматично змінюватися, дивитися по-іншому на світ і на речі. Його позитивність і життєрадісність в цілому передалися мені, за що я йому дуже вдячний.

Не даремно люди кажуть про те, що протилежності притягуються. Так і ми з моїм другом. Ми сприймаємо світ дещо по-різному, далеко не однаково. Мій друг більш позитивний, я в цілому песиміст. Я дуже радий, що знаю його. Його позитивне сприйняття світу передається і мені, тому я відчуваю себе краще, ставлюся до життя більш оптимістично і радісніше, впевнено дивлюся у майбутнє і в завтрашній день.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Сприйняття сьогодення моїм другом”

Categories: Твори на задані теми

Links