Совість – найкращий порадник

Спокійний і щасливий той, хто живе в злагоді зі своєю совістю. Незавидна доля того, хто поступився совістю задля маленької вигоди, гірше того, відрікся від неї через власний егоїзм.
Що ж таке совість? Багато хто не розуміє яке смислове навантаження несе в собі це поняття. Совість це, перш за все, те, що змушує замислитись над зробленими вчинками, засумніватися, засмутитися. Вона живе у кожній людині та інколи заважає нам спати вночі. Саме совість не дозволить зробити поганий вчинок, вона змусить замислитися над своєю поведінкою. Можливо, совість

це те позитивне, що знаходиться в душі кожного із нас. Але чому тоді ми здійснюємо ганебні вчинки? Просто інколи варто прислухатись до голосу в своїй душі, а не відвертатися від нього і закривати вуха.

Совість у всіх різна. У когось вона схована дуже глибоко, що людині не відразу вдається її відчути. У когось вона чиста і не сплюндрована. Завжди потрібно зберігати в пам`яті, що вона дана людям для кращого розуміння одне одного. Якби її не було, то створювалась би велика кількість конфліктних ситуацій, люди не обмежували б себе в можливостях і робили все, що можна і ні.

Совість – це моральність, справедливість,

доброта, порядність, чесність. Прислуховуючись до її порад, кожен буде крокувати по правильному шляху, розвиватися, удосконалюватися. Людське життя не будуть гнітити ганебні вчинки, які нікому не дають спокійно жити і радіти навколишньому світу. Тому дуже важливо дослуховуватися до того, що підказує тобі совість, і спробувати зберегти в пам`яті те, що вона постійно знаходиться поруч з тобою. Вона в кожній людині, і вона найкращий порадник.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


Совість – найкращий порадник

Categories: Твори на вільні теми

Links