“Що таке український ідеал?”

Всі національності прагнуть знайти якийсь ідеал. І в цьому немає нічого дивного, адже якщо задуматися, то можна прийти до висновку про те, що у кожної нації є власний ідеал, зі своїми унікальними сильними сторонами. В тому числі це, звичайно, повною мірою стосується і нашої спільної України. Наш ідеал точно так само цілком можна придумати або розробити. Якщо міркувати про український ідеалі, на розум відразу приходить безліч різних варіантів. І я їх ретельно розгляну саме в цьому творі.

Українцям у всі часи були притаманні деякі людські якості,

більшою мірою вони позитивні. Саме грунтуючись на них, ми можемо зробити деякі висновки щодо того, що ж таке український ідеал. Насамперед, українці завжди славилися своєю гостинністю і добротою. В українців в цілому вкрай мало злоби, вони добрі, готові допомогти і прийти не допомогу навіть тоді, коли їх брати опинилися у вкрай складній життєвій ситуації. Все це завжди було ключовими якостями кожного українця, за винятком, напевно, сучасності, яка формується за дещо іншими принципами.

Я думаю, що український ідеал має пряме співвідношення і кореляцію з тими якостями, які притаманні представникам українського

народу. Наприклад, якщо ми врахуємо, що українці щедрі, гостинні, то ідеальною людиною для них буде такий же щедрий і гостинний чоловік. І навіть ідеальна українська країна повинна базуватися на таких принципах. Ідеальна Україна є такою, в якій кожен громадянин відчуває доброту і турботу власної держави, може на неї розраховувати. Особливо це актуально і важливо, коли мова йде про таку принципову якість, як чесність. Українці дуже чесні, вони ненавидять, коли їм брешуть. Саме з цієї причини з повагою вони можуть ставитися тільки до тих, хто говорить їм правду, не обманює і ставиться саме таким чином. Цілком зрозуміло, що по відношенню до таких українці готові вести себе шанобливо.

Підбиваючи підсумки цього роздуми, хотілося б зазначити, що українським ідеалом можуть бути лише ті явища, які відповідають тим якостям, які українці цінують: гостинність, чесність, доброта. На жаль, у кожного народу бувають дуже важкі часи, щось подібне ми бачимо і в даний час. Тому все це позитивні якості у сучасних українців відійшли на другий план. Однак я переконаний, що погані часи обов’язково змінюватися добрими і хорошими. І ось тоді Україна і її мешканці знову зможуть проявити себе з найкращого боку.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

“Що таке український ідеал?”