Романтична історія любові Володимира й Маші

…Владимир Дубровский і Маша Троекурова рано втратилися своїх матерів. Дітьми вони грали разом, і вже тоді Маша обіцяла бути красунею. Володимира віддали виховуватися в Петербург, а Маша росла на очах батька. Зустрілися молоді люди при сумних обставинах.

Володимир покинув Петербург і повернувся в маєток батька, коли довідався, що Андрій Гаврилович при смерті. Щоб помститися Кириле Петровичу, Володимир улаштувався в будинок Троекурова гувернером його сина Сашка. Ховаючись під ім’ям француза Дефоржа, Володимир мав можливість перебувати

поруч із Машею. Поступово Маша зрозуміла, що небайдужо до молодого француза. І от вона одержала від нього записку із запрошенням прийти в альтанку в струмка. Махаючи чекала визнання, і воно пішло. Дубровский відкрився Маші, що він зовсім не француз Дефорж, а син Андрія Гавриловича Дубровского, лютого ворога її батька. Так Маша довідалася, що Володимир – проводир місцевих розбійників. Вона довідалася й те, що заради її він відмовився від помсти її батькові. Дубровскому не можна було більше залишатися в тутешніх місцях, але він просив Машу пам’ятати, що любить її й, якщо буде потрібно, завжди прийде до
неї на допомогу.

И от Маші потрібна була допомога коханої людини: її повинні були видати заміж за старого князя Верейского. Дівчина сповіщає про це Володимирові, але Дубровский спізнюється.

Вірна боргу, Маша не може випливати за улюбленим: вона вінчана в церкві й тепер належить іншому… Карета з Машею і її старим чоловіком рушила в маєток князя..


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Романтична історія любові Володимира й Маші