Рецензія на фільм “Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона”

З дитинства у мене було кілька улюблених кінофільмів. Мені подобались фільми про Буратино, Айболіта, Червону Шапочку і “про Шерлока Холмса”.

Не можу сказати, що в ті роки приваблювало мене у цій стрічці. Напевне, красива музика, загадкові події і, звичайно, самі Шерлок Холмс і доктор Ватсон.

Я підріс і почав цінувати цей фільм і за чудову талановиту гру акторів, і за детективний сюжет, і за стиль цієї стрічки. Некваплива бесіда Шерлока Холмса і доктора Ватсона коло каміна, старовинні маєтки, одяг, манери – за все це мені і подобаються

“Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона”.

Я дуже люблю детективи. І фільм “про Шерлока Холмса” вважаю шедевром цього жанру. Ця “спокійна” стрічка тримає глядача у постійній напрузі. І від цієї напруги до кінця фільму не приходиш у шок, як у більшості американських детективів.

Злодії тут покарані, торжествують розум і справедливість. Мені навіть здається, що ця стрічка вплинула на мою долю. З дитинства я бачив, як відважний Холмс розслідує за допомогою дедукції й свого аналітичного розуму різні злочини, викриваючи злодіїв і допомагаючи нещасним.

Я мріяв бути схожим на нього і діяти так

само, як він. І ось тепер, після 11 класу, я твердо вирішив, що буду вступати до юридичної академії. Мені завжди трошки сумно, коли закінчується чергова серія цієї стрічки. І завжди хочеться переглянути ще хоча б одну. Хочеться думати, що й інші шанувальники детективів теж гідно оцінять цей фільм.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Рецензія на фільм “Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона”

Categories: Твори-мініатюри

Links