Подарунни для наших матусь (опис процесу праці)

Ми з Кареном Пасічним, моїм другом, вирішили здивувати наших матусь і по­дарувати не куповані подарунки, а зроблені своїми руками.

В одному з журналів вичитали, що вдома можна виготовити бурштин. Ось цей самий бурштин і стане святковим сюрпризом для моєї і його мам.

Карен приніс оргскло, деякі інструменти, необхідні для виготовлення бурш­тину. А я. як і радив автор статті, роздобув спеціальну смолу, якою користуються моделісти для склеювання деталей.

Ми сіли до столу і почали чаклувати.

Підігрітим металевим стрижнем видавили в

оргсклі форму майбутнього бурш­тинового камінчика. Коли оргскло охолонуло, форму зсередини змазали гліцери­ном – це така сиропоподібна безбарвна рідина. Потім розпочали роботу зі смо­лою. Ми її ретельно перемішали, додали до неї спеціальну речовину, щоб вона затвердіда. Приготовлену масу залили у форму в оргсклі. А ще додали кілька кра­пель води і тонкою металевою спицею ще раз перемішали смолу.

Минув деякий час, і ми побачили у смолі, що стала твердою, неповторний бурштиновий малюнок. Він утворився поєднанням води зі смолою. Штучний бурштин ми витягли з форми, зачистили тонким наждачним папером, а потім ще й відполірували особливою пастою. Так ми зробили по одному бурштиновому ка­мінчику нашим матусям.

– Ото здивуються! – радів Карен.

Давай не признаємося, що це зробили ми, – запропонував я. Егробудна


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Подарунни для наших матусь (опис процесу праці)

Categories: Шкільні твори

Links