Плекаємо в собі майстри!

У кожному людині живе підхід до прекрасного. Краса нікого не залишає байдужим, вона створює з людиною диво. Завжди хвилює й захоплює нас неповторна чарівність природи. Зачарують душу незрівнянні Твори мистецтва – живопису, музики, літератури. Кожна людина – майстер. Нездатних людей взагалі немає. Знайомлячи з побутом українців, переконуєшся в цьому знову й знову.

Яке глибоке естетичне почуття треба мати, щоб кожне житло перетворити в шедевр: тут тобі й розмальованій печі, і яскраві вишиті рушники, і писані блюда й ложки… Навіть ярма для волів були замальовані, прикрашені різьбленням. Вся ця краса свідчить про художнє сприйняття українцями навколишнього світу, тонке відчуття прекрасного. Споглядаючи твору народного мистецтва, ми розуміємо, що народилися вони у хвилину творчого натхнення, що, начебто Божа благодать, зійшло на людину, осяяло його своєю неземною силою – і відбулося чудо: на мир з’явилася чудова пісня, чарівне мальовниче полотно, натхненні поетичні рядки:

Поезія – це завжди неповторність. Якесь безсмертне доторкання кдуше.

Ці слова поетеси

Ліни Костенко розкривають перед нами таємницю творчого мита. Так, дійсно, всією прекрасною, створеною людиною, – це “безсмертне доторкання до душі”.

Талановита людина – це завжди особистість зі складною долею, тому що він відчуває на собі відповідальність за те, щоб свій талант “не закопати в землю”, а подарувати його людям, аби тільки вони стали духовно більше богатими. Щаслива та людина, що пізнав себе, знайшов своє місце в житті, розвив свої здатності й відчула радість від того, що його робота потрібна іншим

Плекаємо ж у собі майстри! Є поетами своєї справи, щоб і про нас колись сказали: “Бог послав цій людині натхнення”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Плекаємо в собі майстри!

Categories: Нові твори

Links