Підтримайте чи спростуйте думку, що сенс життя створюється самою людиною

Підтримайте чи спростуйте думку, що сенс життя створюється самою людиною.

Я підтримую цю думку. Адже кожна людина хоча б раз у своєму житті замислюється над сенсом свого існування і прагне усвідомити своє призначення у світі. Від вибору мети в житті залежить, яке життя проживе людина, від того, яким було життя, – який слід вона залишить по собі.

Найбільшої шани заслуговують учинки людей, які не ставили за мету здобути собі славу. Не заради неї карався, мучився, але не каявся наш великий національний поет Тарас Шевченко, підтримував своїм

прикладом знесилених, будив заснулих і кликав до волі. Тож і живе він у нашій пам’яті, як повноправний громадянин незалежної України. Пам’ятаємо і високе кохання Марусі Чурай та її чудові пісні. З повагою думаємо про співачку досвітніх вогнів Лесю Українку. Мужній Грабовський, нездоланий Каменяр Франко, інтелігентний, але непокірний Коцюбинський… Вони залишили нам у спадок свої твори. Хіба всіх перелічити? Інші часи. Мріє “упасти зерном в рідній стороні” в ГУЛАГівських таборах Василь Стус. І зріс він золотим колосом на ниві нашої поезії, став віхою нашої історії. Усі вони жили не заради власного добробуту,

а для народу, для України. Тому й безсмертні вони, бо людина живе доти, доки про неї пам’ятають.

На мою думку, істинний сенс життя насамперед у тому, щоб бути Людиною, втілюючи справжню людяність в усіх своїх думках, словах і вчинках.

Отже, усвідомлення сенсу життя залежить і від умов життя, і від виховання, і навіть трохи від спадковості, але ж головним чином від власної волі людини.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Підтримайте чи спростуйте думку, що сенс життя створюється самою людиною

Categories: Твори на вільні теми

Links