“Перемагають лише сильні”

У сучасному світі людина має можливість повною мірою задовольнити всі свої базові потреби, для цього не потрібно величезної праці або непосильних зусиль. У той же час людина залишається людиною, вона не може просто так сидіти на місці, проживати своє життя і спокійно доживати до своєї закономірної смерті. Кожному необхідний сенс, призначення, щось велике, до чого можна прагнути. Але на шляху до великого успіху кожному потрібні невеликі стимули, зазвичай такими стимулами бувають перемоги. Перемога дає людині можливість нетривалого, але все-таки

тріумфу, вона доставляє приємні моменти в житті. Але потрібно розуміти, що перемога однієї сторони означає поразку іншої сторони, тому, щоб перемогти, обов’язково необхідно бути сильним.

Щоб якомога частіше перемагати, потрібно бути сильним. Але не варто думати, що мається на увазі сила одного лише тіла. Світ знає безліч прикладів того, як сильні фізично люди поступалися, терпіли поразки і виявлялися на узбіччі життя. У цьому немає абсолютно нічого дивного, якщо аналізувати світ мудро і неупереджено. У сучасному світі люди міряються не силами своїх тіла, а силами своїх розумів. Сильні світу цього – впливові

політики і бізнесмени, талановиті вчені і багато інших навряд чи б змогли вистояти хоча б один раунд бою з професійним боксером. Немає жодних сумнівів, що вони поступилися б, адже людська сила полягає не в умінні махати кулаками, а в умінні бути корисним для оточуючих, тим самим завойовуючи повагу та прихильність суспільства. Всі хочуть перемагати, але тільки сильні розумом здатні добитися цього. Крім того, не варто забувати і про силу духу. Чимало серед впливових людей нашого суспільства існує і тих, хто не володіє ні фізичною силою, ні феноменальним розумом, але, тим не менше, ці люди можуть похвалитися перед кимось своїми численними перемогами.

Звичайно, кожна людина має власні уявлення про людську силу. Існує безліч письменників, у тому числі і Джек Лондон, які вважають, що сила духу і сила розуму неодмінно повинна поєднуватися з силою тіла. Що ж, кожен має право на власну думку і переконання. Але все ж необхідно зауважити, що тверезий і аналітичний погляд на сучасний світ підказує протилежне.

На шляху до свого остаточного життєвого успіху людина постійно потребує перемог, які могли б дати їй секунди тріумфу і мотивувати її рухатися вперед. Уявлення про справжню силу у різних людей різні, але в той же час варто зауважити, що в нашому сучасному суспільстві перемог найчастіше домагаються сильні розумом і духом, а не сильні тілом.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


“Перемагають лише сильні”

Categories: Твори на задані теми

Links