“Ні курінню”

Життя людини не таке вже й тривале, якщо розглядати його з точки зору історії. Водночас кожна нормальна людина прагне продовжити власне життя, а для цього намагається зберегти сили, здоров’я, можливість трудитися і забезпечувати себе і своїх близьких. Втім, чомусь так сталося, що у світі є багато речей, які скорочують людське життя. І далеко не завжди ці засоби скорочення життя людини заборонені за законом і навіть засуджуються суспільною мораллю. Зокрема, такими речами є шкідливі звички людини. Однією з шкідливих звичок людини є куріння.

Що

таке куріння? Які воно має наслідки? Куріння – це вдихання сигаретного диму людиною. Здавалося б, що в цьому хорошого? Людське тіло начебто не призначене для того, щоб вдихати дим. Один з найважливіших ресурсів для людини – це повітря. Завдяки повітрю людина живе, без нього вона не зможе прожити і п’яти хвилин. Проте, для такого важливого процесу людина іноді використовує дим, який неприємний як на вигляд, так і на запах. У той же час куріння не просто естетично неприємне. Безліч докторів вже давно довели те, що куріння не просто шкодить здоров’ю, воно в прямому сенсі вбиває людину. Щоб зрозуміти
це, необхідно поглянути на деяких людей, які курять вже довгий час. У цих людей неприродний колір обличчя, іноді від них можна почути жахливий кашель, хоч вони і не хворіють в цей час. Самі ці люди нещасні. Вони скаржаться на те, що запах нормального повітря для них уже не той, що був раніше, те ж саме стосується і смаку їжі. Вони незадоволені життям і собою. Кожна людина, яка палить, зла на себе саму, тому що вона хотіла би кинути цю погану звичку, щоб прожити довше і позбутися необхідності витрачати гроші на таку марну і навіть шкідливу справу, як куріння. Але він вже не може цього зробити. Куріння викликає звикання, а тому, щоб кинути палити, необхідно докласти грандіозні зусилля. Людей, які по-справжньому кинули палити, насправді просто одиниці.

Звичайно, компанії з виробництва сигарет будуть продовжувати пропагувати куріння, показувати масу прикладів того, як хтось колись палив щоденно, але прожив 120 років. Вірити в це не варто, оскільки ці компанії зацікавлені в існуванні великої кількості курців, які своїми кровно заробленими грошима будуть наповнювати кишені цих ділків.

Є такі явища, від яких немає ніякої користі, а є одна лише шкода. Одним з таких явищ, безумовно, є і куріння. Кожен, хто говорить, що курити добре, – безсовісний брехун, а кожен, хто не розуміє шкоди від куріння, – дурень. Людина повинна жити і зберігати своє здоров’я, а не витрачатися на таку дурість, як сигарети, саме тому кожен повинен сказати курінню своє тверде “ні”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Ні курінню”