Нести у світ добро

Петро Яцик – патріот і меценат – справляє враження чоловіка дуже надійного. Він має тверде слово, не щедрий на всілякі обіцянки, але, пообіцявши щось, неодмінно виконає, хоч би яких зусиль це йому коштувало.

Уже потім я не раз переконувався в справедливості свого першого враження від Петра Яцика. Єдине питання, на яке я не міг для себе відповісти: це в нього вроджене чи вироблене життям? Так, він творив себе, наче писав книгу чи ліпив скульптуру, орієнтуючись на еталони культури ділового світу, позбуваючись таких карикатурних риси, як

розхристаність душі, пустопорожня балаканина й інше, що так прикро вражає нас у багатьох

Людях. Але Яцик якби мав вроджену діловитість й відповідальність, своєрідний фундамент, без якого він так далеко не просунувся б у процесі самовиховання й самовдосконалення.

Згадуючи його багате на складні перипетії життя, не раз впевнювався: він – людина сильна, яка вміє боротися до кінця, а не сходить з дистанції на півдороги, прагне скористати кожен – бодай і найменший – шанс. І, напевно, саме тому здебільшого перемагав.

Отже, Петро Яцик – це яскравий індивідуум суспільства. Прагнення і здобування висот він

вважав єдиним здоровим виправданням на існування. Боротьбу за життя – єдиним реальним виправданням життя.

Т Ой, хто неспроможний іти до висот, підсвідомо перестає боротися за своє місце на землі, між людьми. Він нидіє втрачає право на життя і помирає. Порожні розмови не є змаганням. Адже тільки те, що кожний з нас окремо і всі ми разом здобудемо і залишимо по собі, принесе добро Україні в країнах нашого поселення, а також і на рідних землях.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


Нести у світ добро

Categories: Нові твори

Links