“Мій улюблений вид спорту. Футбол”

У світі існує велика кількість різних видів спорту. Вони відмінні один від одного, так що є з чого вибирати на свій індивідуальний смак і бажання. Спортом потрібно займатися обов’язково, краще з ним завести хорошу, довготривалу дружбу. Адже правильно кажуть, що життя – це рух. Якщо ми хочемо вирости і стати здоровим поколінням в нашій країні, то спорт може нам в цьому дуже серйозно допомогти. Заняття спортом можуть бути різними, так можна займатися спортом професійно, можна просто для підняття свого тонусу і настрою. І той і інший приносять

тільки користь. Кожна людина вибирає сама той чи інший вид спорту. Я от, наприклад, займаюся грою в футбол, це моє улюблене заняття і, напевно, навіть хобі. У будь-якому спорті є свої достоїнства, я вибрав саме цей, бо так багато моїх друзів грають уже давно, їм м це подобається.

Я взагалі люблю різні ігри, в яких бере участь м’яч. Будь то баскетбол, волейбол або інші. Запитаєте чому? Відповідь проста, вони дуже цікаві, рухливі і захоплюючі. А ще вони командні, тобто успіх гри залежить не від одного гравця, а від участі в ній всього колективу, тобто команди. Футбол – дуже “старий” вид спорту. Він з’явився у нас

в країні з Англії. Але судячи з історичними описами, в цю гру, або схожу на неї грали ще індіанці племені майя. На сьогоднішній день ця гра вважається найпоширенішою в світі. Величезна кількість людей, що проживають на планеті Земля, грають з задоволенням у футбол, а ще більша частина є їх фанатами та вболівальниками. У них є свої улюблені гравці – кумири. Кому не відомі такі прізвища, як Марадона, Зідан, Аршавін чи Шевченко? Навіть ті, хто далекий від спорту і ті знають, що це світові зірки футболу.

Чому так люблять цей спорт? З ним розвивається не тільки швидкість, але і підвищується кмітливість, витривалість, тут обов’язково навчишся точності й швидкості реакції. Плюс гарт організму. Тренування проходять в будь-який час року, але завжди на вулиці, будь то рання весна або пізня осінь. У футбол грають люди, у яких дуже сильно розвинене почуття азарту.

У нас в школі є своя футбольна команда. Ми вже виграли кілька першостей міста, тому скоро поїдемо в іншу область на гру з такими ж школярами. У нас прекрасний тренер, він викладає уроки фізичної культури в нашій школі, а раніше був професійним футболістом. Йому є що нам передати. Він знає, як правильно нас навчити грати в цю захоплюючу гру. Навіть якщо ніхто з нас не буде професіоналом у спорті, то все одно користь від цих занять дуже велика. У нас склався дуже дружний колектив, ми одна команда однодумців на чолі з нашим тренером. Усі перемоги у нас ще попереду.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Мій улюблений вид спорту. Футбол”

Categories: Твори на задані теми

Links