“Крокувати в майбутнє потрібно з мудрими висновками про минуле”

Не можливо йти вперед, не озираючись на пройдений шлях. Крокувати прямо з гордо піднятою головою і не звертати уваги на те, що було до того, не є правильним. Особливо якщо це стосується долі цілої країни. Важкий час проживає наш народ: час, коли проливається кров сильної половини українства, час, коли ріками розтікаються сльози матерів, дружин, сестер та дочок, час розрухи та невпевненості в завтрашньому дні. Але варто оглянутися назад, і ми зрозуміємо, що щось подібне в історії нашого краю вже було.

Не раз і не два чужинці хотіли загарбати родючі

та багаті українські землі. Часто нашим пращурам доводилося відстоювати своє право господарювати на власній землі та проганяти ворога. Звичайно з цим важко змиритися в ХХІ столітті, коли на самому піку знаходяться розвиток науки та техніки, коли світ заполонили комп’ютерні технології. Від усвідомлення цього, мабуть, стає ще страшніше. Безперечно, в таких умовах тяжко керувати цілою країною. Бо ж зараз потребують вирішення безліч питань в усіх сферах життя. Економіка, політика – все потребує мудрого керунку та глибокого осмислення ситуації. А для того, на мій скромний погляд, варто зазирнути в минуле. Варто

оцінити з нової точки зору те, що робили керівники нашої держави роки, десятки, навіть сотні років до того. Гадаю, що і в княжій добі є вчинки високоповажних і шанованих керівників, які й дали поштовх подіям, котрі на превеликий жаль ми сьогодні зі жалем спостерігаємо. Жаль, дуже жаль, що свого часу кожен наступний, хто приходив до влади в нашій державі, і навіть ще до того часу, коли Україна нею стала, не зміг зробити основного – об’єднати землю, на котрій правив. На нещастя ніхто не зміг воз’єдати землі по обидва береги Дніпра… А варто було б!

Таким чином, хочеться висловити те, що наболіло. Огляньмося, звідки ми вийшли і що маємо зараз. Зробімо мудрі висновки і все в нас прийде до ладу.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


“Крокувати в майбутнє потрібно з мудрими висновками про минуле”

Categories: Твори на задані теми

Links