“Краса природи моєї Волині”

Кожна українська область має досить гарну природу, яка примітна чимось особливим. Але для кожної людини найбільш близьким є регіон, де він народився і виріс. Особисто я знаходжу неймовірно привабливою природу Волині. Я досить часто відвідував природне середовище, розташоване у Волинській області. Ця природа настільки красива, що у мене практично не вистачає слів для того, щоб описати все своє захоплення від того, як виглядає прекрасна природа моєї Волині. Найбільш красивими і вражаючими особисто мене на Волині є ліси й численні водойми.

Думається,

що найбільшим надбанням Волині є її ліси. Дивовижно, але наша область має величезну кількість лісів, їх кількість становить близько 32,5 % від загальної території області. Якщо говорити про найбільш поширені види дерев у лісах, то найчастіше в лісах Волині зустрічається сосна. Крім того, досить поширеними деревами в лісах Волині є береза, вільха і дуб. Але ліси багаті не тільки деревами, а й також і тваринами, які в них проживають. Якщо сильно постаратися, то в наших лісах можна зустріти таких чудових тварин, як борсук, рись, козуля, кабан, лисиця, заєць. Крім того, можна зустріти там і гризунів. Але, звичайно, особливо

відчути чудесність знаходження у волинському лісі можна лише самостійно, якщо прогулятися ним. Ліс – чудове місце, де кожен звук і запах сприймається по-особливому, там прекрасне свіже повітря, там дуже приємно знаходитися. По лісі можна гуляти годинами, в тому числі це стосується лісів Волині. Я думаю, що кожна людина, особливо українець, повинна побувати в лісах Волині і переконатися в цьому самостійно.

Жителі Волині дуже люблять проводити час, відпочиваючи поруч з відомими на всю країну водоймами на Шацьких озерах. До категорії Шацьких озер відносяться наступні озера: Люцимир, Кримне, Пісочне, Луки, Пулемецьке, Остров’янське, а також найбільш серед них всіх – Світязь. Незважаючи на те, що в зимовий час року вода в озерах повністю замерзає, в літню пору озера дуже добре прогріваються, тому там досить приємно проводити час і відпочивати. Думається, що саме ці озера є своєрідним природним даром для жителів Волині, адже саме на них вони можуть розслабитися і відпочити.

Природа Волині дійсно гарна, вона ніколи не перестане мене вражати і відверто радувати. Найбільш цінними місцями природа Волині для мене є її ліси й озера, зокрема, Шацькі озера. Я дуже люблю проводити там час і всім це рекомендую.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Краса природи моєї Волині”

Categories: Твори на задані теми

Links