“Краса людських взаємин за творами Джеймса Олдріджа “Останній дюйм” та О. Генрі “Останній листок”

Як би не складалися відносини між людьми, іноді вони можуть стати по-справжньому красивими і навіть вражаюче прекрасними. Іноді це відбувається випадково, але буває і так, що для прояву всієї краси відносин між людьми необхідний незвичайний або навіть екстремальний випадок. Коли це відбувається, людина може вчинити щось по-справжньому вражаюче і незвичайне.

У творі Джеймса Олдріджа “Останній дюйм” розказана історія батька і сина, які потрапили в дуже складні життєві умови, їм ледве вдалося вижити. Але зробити це вдалося лише завдяки

тому, що вони проявили небачені для себе якості, впоралися з тим, що, здавалося б, просто неможливо було б собі й уявити. Одного разу батько і син прилетіли на безлюдний острів, щоб зайнятися зйомками акул. Батько повів себе безвідповідально під час зйомок акул, забруднився в крові, а тому привернув до себе страшних риб, які й покусали його. Він думав, що вмирає. Якби він помер прямо там, син б теж загинув, оскільки не вмів керувати літаком. Але, на щастя, батько проявив дивовижні людські здібності. Стікаючи кров’ю і вмираючи, він зміг пояснити хлопчикові, як керувати літаком. Завдяки цьому вони і вижили. Незважаючи на

те, що до цього випадку у них не було взаєморозуміння, в екстремальній ситуації вони відшукали його, і це є прекрасним прикладом красивих людських відносин.

В оповіданні О. Генрі “Останній листок” показаний ще один прекрасний приклад високих людських відносин. У кварталі художників вибухнула епідемія пневмонії, одна з мешканок Джонсі сильно захворіла. Вона дивилася на дерево за вікном і думала, що помре, коли з нього впаде останній листок. Але минали дні, а він все ніяк не падав. Виявилося, що її сусід Берман намалював на дереві листок. Це допомогло Джонсі зберегти дух і все-таки вижити, а от Берман малював у дощову ніч, а тому захворів і пізніше помер. Все це дивно, але люди іноді все-таки здатні на такі неймовірні вчинки. Берман дуже не хотів, щоб Джонсі вмирала. Він вірив, що його справа допоможе їй вижити. На жаль, щоб допомогти їй, він помер сам.

Два цих твори подають людям прекрасні приклади того, що іноді трапляється. Людина – дивовижна істота, яка володіє фантастичною свідомістю, яка може привести її до найбільш незвичайних вчинків і дій. Якщо людині щось дійсно потрібно, вона може подолати біль, як герой “Останнього дюйма”, або пожертвувати собою до кінця, як Берман з “Останнього листка”. Все це дивовижно і чудово.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


“Краса людських взаємин за творами Джеймса Олдріджа “Останній дюйм” та О. Генрі “Останній листок”

Categories: Твори на задані теми

Links