Коротка біографія Диккенса Ч

Великий англійський письменник був сином дрібного службовця. Він ще хлопчиком був змушений важко трудитися заради шматка хліба. Безрадісне існування бідняків Лондона, дрібних торговців і ремісників були відомі йому не понаслишке. У літературу він увійшов в 30-е роки XIX століття – як автор збірника оповідань і нарисів “Нариси Боза”.

Диккенс якийсь час працював у періодичних виданнях того часу. Читачі швидко оцінили його живий стиль, гумор, спостережливість. Роман “Посмертні записки Пиквикского клубу” приніс двадцятип’ятилітньому

письменникові теперішню славу За тридцять років майже безперервної роботи Диккенс у своїх об’ємних романах дав читачеві переконливе й досить повне подання про життя Англії XIX століття.

“Пригоди Оливера Твісту”, “Николас Никльби”, “Домби й син”, “Девид Копперфилд”, “Холодний будинок”, “Лихоліття”, “Крихта Доррит”, “Більші очікування” – всі романи Диккенса просто неможливо перелічити. У багатьох романах головною діючою особою є взрослеющий дитина. Кинутий спочатку з раннього щасливого дитинства в безодню приниження, на саме дно життя, герой зберігає

довірливість, порядність, чистоту душі й шляхетність Якого би випробування не осягли героя, щасливий випадок і його власна надія на краще творять чудеса: добро в більшості романів Диккенса завжди перемагає зло. Максим Горький сказав про Диккенсе: “Ця людина изумительно осягла труднейшее мистецтво любові до людей”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Коротка біографія Диккенса Ч

Categories: Біографії

Links