“Кого з сучасників я вважаю успішною людиною”

Будь-яка часова епоха має своїх героїв і невдах. Сучасна Україна примітна тим, що найбільш успішні люди і ті, хто гідний особливої??поваги й уваги, зазвичай позбавлені тут таких почестей, які є у справжніх негідників і навіть злочинців. Проте, звичайні люди, як, наприклад, я, завжди можуть виділити по-справжньому успішних людей, які домоглися свого успіху не обманом і злочинними діями, а дійсною корисною діяльністю для суспільства. У нашій сучасній Україні такі люди є.

Я вважаю, що одним з найбільш помітних і успішних таких людей є Святослав

Вакарчук. Навряд чи є в Україні така ж відома і популярна рок-група, як “Океан Ельзи”, вокалістом цього музичного колективу й є Святослав Вакарчук. Думається, що завдяки творчій діяльності цієї групи і особливо її вокаліста рок став настільки популярний в Україні. Крім того, варто зауважити, що композиції групи виконуються рідною для її членів українською мовою, що послужило приємним додатковим фактором для популяризації української мови. Група “Океан Ельзи” кілька разів змінювала свій склад: змінився клавішник і басист, але це зовсім не зменшило її популярність, адже головною людиною та її лідером
весь час залишався саме Святослав Вакарчук. Популярність “Океану Ельзи” не обмежилася однією лише Україною. Група користується суттєвою популярністю в країнах пострадянського простору, регулярно буває в цих країнах з тривалими гастролями. Не є чужим колектив Святослава Вакарчука і для західноєвропейської сцени.

Але успіх Святослава Вакарчука полягає не тільки в його музичній діяльності. У всі часи для України вкрай важлива була громадська діяльність її провідних особистостей. У той час як багато хто з музикантів, інших людей творчості завжди займали зручну позицію, погоджувалися з чинною владою, якою б вона не була, Святослав Вакарчук ніколи не йшов на угоду зі своєю совістю. Він не боявся висловлюватися на користь звичайних людей, на боці яких була справедливість і чесність. Саме завдяки цьому він став популярний як громадський діяч і отримав повагу мільйонів українців.

При визначенні найбільш успішного сучасника необхідно використовувати не лише примітивні критерії успішності з точки зору зароблених грошей або висоти професіоналізму. Необхідно також враховувати і внесок у розвиток суспільного життя, отриману повагу з боку людей, совісність і справедливість. Усім цим критеріям повною мірою відповідає український музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

“Кого з сучасників я вважаю успішною людиною”