“Екологія – основа життя сучасної людини”

У сучасному світі існує величезна кількість різноманітних проблем. Однією з найактуальніших з них є екологія. Чому ж так стало? Що змінилося з часів, які вже пройшли, коли люди про екологію взагалі не замислювалися? Чому сьогодні всі настільки стурбовані навколишнім середовищем і постійно обговорюють різні екологічні проблеми? І, взагалі, чи правильно це? Чи раціонально?

Варто зауважити, що людство – це саморегулюючий механізм, який самостійно і автоматично регулює всі ті процеси, які в ньому відбуваються. У всі часи людство експлуатувало

природу, забираючи з неї те, що їм було від неї потрібно. Але люди ніколи нічого природі не повертали, тільки лише використовуючи її дари, але нічого не даючи взамін. І ось в певний момент, в момент пікового розвитку сучасної науки людство поставило собі раціональним питанням: а чи може ця експлуатація тривати вічно? І люди зрозуміли, що таке нахабне використання природи не може тривати вічно. Людина побачила, що деякі види рослин і тварин назавжди зникли з лиця землі. Також людина зрозуміла, що чисельність деяких видів живих істот різко продовжує скорочуватися. І це абсолютно ненормально. Якщо не звертати на це уваги

і не намагатися зупинити всі ці самі неприємні процеси, незабаром людина може залишитися єдиною живою істотою на планеті. І коли людина все це зрозуміла, вона почала задуматися про те, як же боротися з такою проблемою. Вона почала створювати спеціальні правила, формулювати закони і навіть міжнародні акти, які б захищали навколишнє середовище – тварин, рослини і все інше, що настільки важливе для продовження існування світу. Неможливо навіть уявити, які сумні наслідки чекають людство, якщо екологічна ситуація буде весь час погіршуватися. Не можна виключати можливості виникнення страшних катаклізмів, загибелі тисяч або навіть мільйонів людей. Дуже добре, що люди зрозуміли, наскільки серйозними можуть бути наслідки недогляду за екологією та ігноруванням цих проблем.

Дійсно, про це зараз можна говорити з абсолютною впевненістю, зараз екологія стала набагато більш важливою, ніж коли-небудь раніше. Перед людством виникла серйозна небезпека – вже зникли деякі види живих істот, можуть зникнути і інші, не можна виключати, що так само може зникнути і людина. З цієї причини так багато уваги сьогодні приділено чистоті води і повітря, збереженню всіх істот на нашій землі. Я переконаний, що нинішні процеси, що проводяться в суспільстві щодо збереження природи, абсолютно правильні – людина завжди бореться з найсерйознішими проблемами, коли це актуально.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Екологія – основа життя сучасної людини”

Categories: Твори на задані теми

Links