Е. Г. Ремарк яскравий представник критичного реалізму

Е. Г. Ремарк належить до кращих представників критичного реалізму 20 вік. Він народився 22 червня 1898 р. Він виріс у маленькому вестфаль-ському місті в сім’ї небагатих буржуа. Ремарк випробував багато професій перш ніж став добровільним письменником. Свою першу книжку він видав в 1920 році.

Але тільки в 1928-1929 гг., коли з’явився його роман “На західному фронті без змін”, Ремарк став відомим. Цей роман відбиває особисті переживання автора, коли він добровольцем пішов на війну й пережив всі її жахи. Добуток був переведений 12 мовами й ставок

всесвітньо відомим. У романі “На західному фронті без змін” висловлена основна філософія автора. У ньому він розповідає про “загублене” поколінні.

Це покоління знищене війною фізично й духовно. Письменник не бачить для нього майбутнього. Також і більше пізні Твори Ремарка присвячені темі “загубленого” покоління. Вони песимістичні й позбавлені надії. Життя його героїв після війни також позбавлене мети, радості й очікування. В 1932 р. Ремарк переїхав у Швейцарію, оскільки в Німеччині його книжки були спалені й заборонені. В 1938 р. він емігрував до Сполученим Штатам, але 1948 року повернув до

Швейцарії, де й прожив до самої смерті – 26 вересня 1970 р. Його найвідоміші добутки – “Три товариші”, “Тріумфальна арка”, “Час жити, час умирати”, “Чорний обеліск”. У Творчості Ремарка багато розбіжностей, але він пропагує гуманізм у боротьбі з війною. Тому його добутку завоювали мільйони людей.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Е. Г. Ремарк яскравий представник критичного реалізму