Дубровский – розбійник або жертва

Дубровский був високим, гарним, хоробрим. Він носив чин офіцера. Дуже любив свого батька, заради якого й пішов у відставку.

Володимир одержав листа, у якому було написано, що весь маєток, що було в Дубровского – старшого переходить Троекурову, і вирішується приїхати до батька. Але коли він до нього приїжджає, Дубровский – старший умирає прямо на руках у свого сина.

Незабаром після смерті батька до Дубровскому приходить повідомлення, що будинок і все, що залишилося, після суду переходить до Троекурову. Жителі Кистеневки не хотіли переходити

до іншого хазяїна, і тому Дубровский вирішується спалить будинок і повести жителів у ліс.

Щоб прокормити свій народ, Дубровский стає розбійником. Йому доводиться зупиняти на дорогах багатих поміщиків і грабувати їх, не даючи їм проходу.

Дубровский дуже хоче помститися Троекурову. І раптом Дубровскому везе: завдяки підробленому паспорту, перехопленому в Дефоржа, що збирався влаштуватися вчителем французької мови в Троекурова, він сам улаштувався вчителем у свого ворога.

Дубровский чекав зручного випадку для помсти, але зустрівся з Машею, дочкою Троекурова, і закохався в неї. Через любов до Маші

він не зміг помститися Троекурову. Але любов Дубровского до Маші виявилася невдалої, тому що Маша вийшла поневоле заміж за сусіда. Дубровский хотів неї врятувати, але безуспішно.

Я вважаю, що Дубровский став розбійником поневоле, тому що йому треба було прокормити своїх людей


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Дубровский – розбійник або жертва

Categories: Нові твори

Links