“Чужою мовою у державі розмовляє або гість, або найманець, або окупант”

В нинішній час, як ніколи раніше, необхідно зосереджуватися на своїй національній ідентичності і підкреслювати її завжди, коли тільки представляється можливість. Одним з невід’ємних елементів такої ідентичності є наша рідна українська мова. В даний час проблема національної самосвідомості стала настільки серйозною, що використання будь-якої іншої мови, крім української, у нашій країні може кинути на людину тінь. Досить цікаво подумати і поміркувати, хто ж ті люди, хто говорять в нашій країні на іншій мові.

По-перше, такими людьми є гості.

Якщо чоловік приїхав погостювати в нашу країну з-за кордону, немає нічого дивного в тому, що він розмовляє рідною мовою. Приміром, у центрах великих міст України нерідко можна зустріти іноземних туристів, які спілкуються між собою своєю мовою. На цій же мові вони можуть звернутися до місцевих жителів, щоб поставити певне питання. Звичайно, таких людей не можна засуджувати або обмежувати в чому-небудь, адже вони мають цілковите право вести себе так, як їм хочеться.

Друга категорія людей, яка розмовляє чужою мовою на території нашої країни, це найманці. Як правило, ці люди не мають нічого спільного з країною,

не прагнуть дати їй яку-небудь користь, а сприймають лише як місце, з якого вони можуть отримувати користь. Іноді такі люди мають українське громадянство, але нашу країну вони аж ніяк не люблять і не цінують, саме з цієї причини вони не хочуть слідувати ніяким правилам, у тому числі й розмовляти нашою мовою. Найчастіше такі люди асоціюють себе з іншою країною, вони їй лояльні, готові заради неї чимось жертвувати. Саме з цієї причини таких людей можна з упевненістю називати найманцями.

Третя категорія – це окупанти. Ці люди не є громадянами нашої країни, і навіть не живуть в ній. Їм, як і найманцям, все одно, як буде розвиватися України, які перспективи її чекають, і що у неї в майбутньому. Окупанти займають частину нашої країни в рамках агресії сусідньої держави і спілкуються рідною мовою. Природно, що ця категорія є самою поганою і навіть ворожою для жителів України.

Враховуючи все вищесказане, можна прийти до деяких висновком. Перш за все, хотілося б запитати тих, хто не використовує українську мова сьогодні. Хотів би поцікавитися у них, до якої категорії вони самі себе відносять. Якщо ви живете в Україні, ви повинні знати українську мову і використовувати її. В даний час в країні складні часи, всім нам необхідно єднання. Проявити все це можна при використанні української мови.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Чужою мовою у державі розмовляє або гість, або найманець, або окупант”