“Чи можна когось або щось любити до безтями?”

“Кохання – вічне, от тільки партнери міняються,”- народна приказка. Насправді любов до представників протилежної статті є одним із кращих почуттів, які тільки може отримати людина. Думаю кожний, хто хоча б раз закохувався, розуміє наскільки це потужне почуття. Саме з кохання починається щасливе подружнє життя, діти. Воно може об`єднувати предствників різних релігійних конфесій, народів, рас та життєвих ідеологій. Межі для кохання – немає. У сучасному світі навіть відбулася легалізація одностатевих шлюбів у деяких штатах США. То ж

необхідно всього лиш знайти свою половинку, яка б найбільше вам підходила.

Та чи можна когось любити до безтями? Я відповім питанням: “А чому б ні?” Серйозно, я не бачу вагомих причин відмови від такого колосального викиду гормонів, як при коханні. А це можливо лише при справжній любові. Можна відчути себе знову шістнадцятилітнім. Отримати ковток свіжого повітря. Це прекрасно я вважаю.

А як, щодо любові до безтілених предметів? Їх також можна любити, і скажу навіть більше, їх люблять і не представляють без них свого життя сотні тисяч дітей та підлітків по усій земній кулі. Любов до вулиці і своїх однолітків,

їм замінили модні гаджети: смартфони, планшети, лаптопи. Зараз навіть виходять у продаж розумні годинники і шлеми віртуальної реальності. Такий прояв любові до безтями я вважаю неприйнятним для будь-яких вікових категорій.

На останок хочеться сказати, що ніякі прилади не замінять вам спілкування із справжніми людьми. Тому розставляйте приорітети правильно. Вибирайте сторону вірного життя і вірного кохання.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

“Чи можна когось або щось любити до безтями?”