“Чи легко бути молодим?”

Кожен вік людини має як переваги, так і недоліки, які можуть впливати на те, як людина сприймає своє життя, самого себе і як вона планує своє майбутнє. Зараз усі ми перебуваємо в стані молодості, а тому не замислюємося про переваги, бо просто не відчуваємо них. Багато людей думають, що бути молодим важко, але насправді, це не зовсім так. Щоб зрозуміти суть цієї проблеми необхідно окремо розглянути як переваги, так і недоліки молодості.

Потрібно почати з деяких недоліків, на які скаржаться сьогодні багато молодих людей. По-перше, молодь дещо обмежена

в правах. Як відомо, законодавство багатьох країн, в тому числі і України, обмежує дієздатність молодих людей до 14 та до 16 років. В цьому є певна логіка, це правильно, але насправді молодь не повинна надто скаржитися на таке обмеження, адже скористатися такими правами, які надаються після 16 років, можна за допомогою власних батьків. Крім того, варто відзначити, що іноді молодь вважає, що їй живеться важко, тому що її обмежують батьки. Це теж зовсім не так погано, як комусь здається. Обмеження з боку батьків має благу мету – захистити дитину від проблем, турбот, зробити її життя більш корисним, що в подальшому, звичайно,

призведе лише до позитивних наслідків. Всі чудово розуміють, що без батьківського нагляду молоді люди цілком можуть наробити якихось дурниць, про що їм доведеться шкодувати. По-друге, і це більш важливо, до молоді існують підвищені вимоги. Іноді такі вимоги призводять до підвищених стресів, пригнічення і тому подібних недоліків. Втім, це відбувається досить рідко.

Переваг бути молодим набагато більше. По-перше, молода людина має перспективу у всіх випадках і незалежно ні від чого. Молодь завжди має шанс чогось досягти, почати жити добре, красиво і багато, а ось у зрілих людей такого шансу іноді просто не існує. По-друге, молодь здоровіше. Звичайно, зустрічаються і молоді люди з неприємними хворобами, але їх, знову-таки, набагато менше, ніж таких же зрілих людей. По-третє, в молодості набагато цікавіше жити. Молода людина постійно перебуває в процесі пізнання, вона дізнається про світ навколо і отримує від цього процесу радість.

Як стає зрозуміло з усього вищесказаного, є підстави говорити, що переваг бути молодим – набагато більше. І, враховуючи це, напевно, неправильно говорити, що молодим бути важко. Все пізнається в порівнянні. І якщо молода людина думає, що їй живеться важко, вона рано чи пізно виросте, буде працювати і жити, як дорослий. І вже тоді вона може зрозуміти, що таке справжнє важке життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


“Чи легко бути молодим?”

Categories: Твори на задані теми

Links