Автограф Всеволода Нестайка

Я був в гостях у бабусі і вона дала мені дуже гарну книжку з цікавою назвою: “Одиниця з обманом”. Я перегорнув сторінку і відразу запитав бабусю що це за надпис на книзі?
Мені бабуся відповіла: це автограф знаменитого Всеволода Нестайка! Він письменник. Його сміх і гнучкий розум лунають на цій планеті майже вісімдесят років.
А я відразу сказав: нуж-бо йому 80 років, а мені 8! І різниця між нами всього один нуль!
– А оцю книгу, – продовжила бабуся, – мені подарував його товариш і письменник Еміль Семенович Кaганов. Він раніше викладав

у нашій школі малювання, а також писав про усілякі витівки школярів. Тож читай і насолоджуйся!
Я почав гортати сторінки. І так зачитався, що забув усе на світі. Так мені було цікаво! Наступного дня я зробив плювачку, як оті хлопці з книжки і жбурляв в однокласників паперовими кульками. В кого попадав – той розгортав кульку і читаючи сміявся. Бо там була записка (це – муха Цеце), або (я коза-дереза)…
На другий день ми на уроці фізкультури грали у футбол. Я згадав героїв книги і запропонував ділитися на команди так: мати – бати, що вам дати: яблуко чи грушу. Такий веселий розрахунок пробудив апетит до футболу. Грали ми дружньо. Було дуже кумедно.
Ось такі пригоди трапились у мене завдяки цій книзі з автографом Всеволода Зіновійовича Нестайка. Моє вітання йому з ювілеєм і найкращі побажання!

Учень 3-го “б” класу школи №131 м. Києва Артем Неділько.
06.02.10


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...


Автограф Всеволода Нестайка

Categories: Твори з літератури

Links