“Звуки осені”

У кожної пори року свої звуки. Вони такі неповторні і яскраві, що багатьох композиторів надихали на створення музичних добутків на теми про пори року. Осінні мелодії самі вражаючі. Які ж звуки осені пригадуються насамперед? Звук першого шкільного дзвінка – діти відправляються в школу восени. Звук будильника – тепер доводиться вставати рано, а так хочеться ще поспати. Звук чайника, що закипає, тому що потрібно встигнути до школи випити чаю.

А ледь вийдеш із будинку, як тебе оточує інша симфонія звуків. Ідеш через парк і вітер із шумом

зриває листи й кидає тобі під ноги. Ти спеціально небагато шаркаєш ногами по цим упалі листи й виходить такий приємний голосний шерех – один із самих улюблених звуків. Птаха, які летять на зимівлю в далекі південні краї роблять коло на рідними просторами й голосно кричать. Особливо вражає курликання журавлів, що летять: якщо повезе побачити й почути таке, довго не забудеш. Це теперішній звук осені.

Якщо в гумових чоботах шльопати по калюжах, то теж виходить характерний звук. А в другій половині осінні калюжі по ночах уже покриваються морозною скоринкою льоду й ця крижана кірка так лунко й весело хрумтить

під ногами.

Якщо виїхати в поле або в ліс, то звуків набагато більше, звучать вони набагато романтичнее. От тільки погожих днів восени не так багато. Іноді цілими днями доводиться сидіти будинку у вікна й слухати стукіт дощу – найчастіший і повторюваний звук осіни, небагато сумний.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Звуки осені”