Телебачення та суспільство

Телебачення грає дуже важливу роль в наший життя. Це постійне джерело розваги і інформації, двері, через які до наших будинків може увійти весь світ.

Деякі люди вважають за краще проводити свій вільний час, за прогляданням розважальних телепередач, тоді як інші вважають за краще дивитися політичні й освітні програми. Ми можемо подивитися багато дійсно цікавих програм: інформаційних, музичних, спортивних, для дітей і для дорослих.

Але що ми робили раніше, до появлення телебачення? Перш, ніж ми впустили “одноокого монстра” в наші

будинки, нам ніколи не складало труднощів зайняти свій вільний час. Ми мали звичай насолоджуватися задоволеннями Цивілізації.

Наприклад, для нас було в порядку речей мати хобі, розважати наших друзів і розважатися самим, ходити в театри, ресторани і на спортивні змагання. Ми навіть мали звичай читати книги і слухати музику.

Все це належить нашому минулому. Тепер весь наш вільний час регулюється “ящиком чудес”. Ми мчимося додому і похапцем поглинаємо їжу, щоб встигнути якраз до тієї або іншої програми.

Ми навіть перестали сидіти за столом і неквапливо вечеряти, обмінюючись новинами за день. Монстр

вимагає і отримує абсолютну тишу і увагу. Якщо член сім’ї посміє відкрити рот під час програми, його швидко примушують замовкнути.

Цілі покоління ростуть, захоплюючись телевізором. їжа залишається не з’їденою, домашня робота не зробленою, та і сон втрачений.

Телебачення заохочує пасивне задоволення. Ми починаємо задовольнятися подіями з других вуст. Це так легко сидіти в кріслах, спостерігаючи, як інші працюють. Поступове телебачення відгороджує нас від реального світу. Ми стаємо настільки ледачими, що хочемо провести прекрасний день, сидячи в напівтемряві, приклеєними до стільців, замість того, щоб вийти погуляти.

Телебачення може бути прекрасним посередником в спілкуванні, але воно перешкоджає нашому спілкуванню один з одним. Про те, як сильне телебачення не відповідає реальному життю, ми дізнаємося, коли проводимо відпустку на морі або в горах, далеко від цивілізації, в тихому, природному середовищі; ми швидко виявляємо, як мало скучили по гіпнотичному тираненню “одноокого монстра”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Телебачення та суспільство