“Роль книги в добу стрімкого розвитку комп’ютерної техніки”

Безперечно в час нестримного розвитку технологій, електронних розрахунків, комп’ютеризації всіх сфер життя, людські орієнтири дещо змістилися. Вже немодно читати книги в цупких палітурках, ділитися враженнями від прочитаних світових новинок літератури, обговорювати класиків літературного мистецтва. Зараз більш актуальними є теми розширення можливостей гаджетів, обговорення новинок світу цифрової техніки.

Та попри це, гадаю, не переведуться любителі почитати на ніч та обговорити зранку з однодумцями чергову захопливу книгу. Це

захопливе заняття розширює кругозір, слугує осередком мудрих порад та джерелом релаксації. Попри бурхливий розвиток цифрової та комп’ютерної техніки різноманітність книг просто вражає. Навіть найвимогливіший читач може знайти собі щось до вподоби. Публіцистична та наукова тематика, детективи та любовна лірика, літописи чи фантастика – все це лише невеликий перелік для вибору читачів. Та, на жаль, зараз важко знайти людину, особливо молодого віку, яка любить читати. Як на мене, то вся література ділиться на шкільну та таку, що “до душі”. Шкільна література – це безперечно добре, але як правило те,
що потрібно читати по програмі, не завжди подобається. А от наскільки приємніше вибрати з книжкової полиці невідомий досі томик і поринути в ілюзорний світ фантастики.

Тому стосовно книг, я переконаний, що не варто прислухатися до сторонньої думки щодо вибору літератури для читання. Слід пам’ятати, що позитивні чи негативні відгуки про ту чи іншу книжку, є чисто суб’єктивними, а кожна людина має обрати сама те, що їй ближче і підходити до цього вибору треба серйозно та виважено. І ніякий новий “комп’ютерний” витвір людства не зможе зрівнятися від задоволення, отриманого від читання рідної по духу тобі книги. Бо кожна людина повинна багато читати і не важливо що саме, головне що це сприятиме її інтелектуальному та духовному розвитку.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Роль книги в добу стрімкого розвитку комп’ютерної техніки”