ПЛАНИ – Р. БРЕДБЕРІ, А. ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ


ЛЮДИНА ТА ЇЇ СBIT

Р. БРЕДБЕРІ, А. ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ

ПЛАНИ

Морально-етичні проблеми, які порушувалися у творах Р. Бредбері та А. де Сент-Екзюпері

I. Р. Бредбері про майбутнє зображеної цивілізації. (Він розчарований у ній, його тривожить життя людей, про яких він розповідає.)

II. Роль краси в житті людей. (Краса вічна, як світ, тому що прикрашає його, допомагає людям. Вона потрібна, адже справжня краса не тільки прикрашає життя людини, а й робить кращою саму людину.)

III. Проблематика казки-притчі “Маленький принц”. (Проблеми сенсу людського життя, стосунків між людьми, проблема дорослих і дітей, проблема щастя, духовності тощо.)

Художні особливості творів Р. Бредбері та А. де Сент-Екзюпері

I. Символіка новели Р. Бредбері “Усмішка”. (Ранок, дитина у новелі є символами Майбутнього.)

II. Алегоричні образи казки-притчі А. де Сент-Екзюпері “Маленький принц”. (Мешканці планет, на яких побував Маленький принц, є втіленням різних проявів людського єства: Троянда – символ краси; баобаби – зло; Лис, Змія – мудрість; криниця, вода – істина, що відкривається людині.)

III. Роль символів та алегорії у творах Р. Бредбері та А. де Сент-Екзюпері. (Символи та алегорія допомагають авторові глибше розкрити філософський зміст казки, наводять читача на глибокі роздуми над життям, змушують замислитися над його сенсом.)1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...


ПЛАНИ – Р. БРЕДБЕРІ, А. ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ

Categories: Твори з зарубіжної літератури

Links