Моя подруга Пеппі Довга Панчоха (опис зовнішності героїні казки)


Що б ви подумали, якби раптом побачили на вулиці дівчину-підлітка, на якій були б панчохи різного кольору? Ви скажете: нічого дивного немає, якщо йдеться про героїню казки Ліндгрен, шведської письменниці. Одну ногу Пеппі прикрашала чорна панчоха, другу – коричнева. Дивна дівчина, чи не так? На мою думку, нічого дивного немає. Дівчина вирішила здивувати оточуючих її людей і привернути до себе увагу. Уявіть собі: висока, струнка, у коротенькій сукні. Теж незвичайна. Тут є елемент вигадки. На синю сукню Пеппі нашила клаптик. Бракувало тканини – чому б не нашити клаптик? Хто сказав, що пеппі зіпсувала сукню? Навпаки, вийшло дуже модно, головне, Пеппі така сукня до вподоби.

Які надзвичайні черевички на ногах у Пеппі! Чорного кольору, великі на виріст, вони надавали дівчинці схожість із клоуном. Звісно, можна згадати що мати Пеппі померла, а батько зник. Відсутність уваги дорослих і позначилась на способі життя дівчини. Але ясно інше – Пеппі не хотілося б засмучувати своїх батьків. Вона вірила, що мати дивиться на неї з неба, а батько, може, й пощастить і йому, мабуть, не дуже приємно буде побачити доньку у такому диво-одязі. Так, Пеппі бажала виглядати по-своєму серед однолітків. У дівчини були друзі: конячка, яку вона носила на руках і яка мешкала у неї терасі, і мавпочка, кличка якої була несподіваною – пан Нільсон. До школи Пеппі не ходила – вона вважала,


що там нецікаво. А коли все ж Шила побувати у школі, накоїла такого, що мало не було нікому: ні учням, вчительці.

Я подумала: а змогли би ми ось так, по-доброму, поставитися до Пеппі, як діти іколи, які бачили її витівки? Мабуть, так, бо Пеппі – дівчина непередбачена, не така, як інші. А з такими людьми завжди цікаво спілкуватися. А щодо витриваності – тут тільки терпіння допоможе, і Пеппі буде зразковою дівчиною.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...


Моя подруга Пеппі Довга Панчоха (опис зовнішності героїні казки)

Categories: Шкільні твори

Links