Рецепт капітана

За старих часів на багатьох судах у докторській скриньці завжди зберігався так званий "журнал симптомів", у якому були записані симптоми різних хвороб і як вони день за вдень міняються.

Але це ще не всі, за діагнозом ішло приписання, що у таких-те й у таких-те випадках треба давати

Далі
Проглядів: 65
27-10-2016, 16:04

Джонні яблучне зернятко

У ту ранню пору, коли тільки починалося освоєння Дикого Заходу, лісорубам, мисливцям і іншим людям доводилося туго. Життя було грубе, і жарту людей бували грубуваті. Вони хвасталися силою й хитрістю. А ось Джонні Яблучне Зернятко, про який ми збираємося вам розповісти, був зовсім іншою людиною.

Він взагалі

Далі
Проглядів: 97
26-10-2016, 13:11

Питанням на запитання

Одного разу трапилася суперечка, чи завжди янкі відповідають питанням на запитання. Побилися навіть про заставу й, щоб дозволити суперечка, запросили Джонатану.

- Прошу вас, - звернувся до нього один зі сперечальників, - відповідайте мені прямо на моє питання

Далі
Проглядів: 66
24-10-2016, 14:21

Ковток вина для змії!

Ручатися не можна, що історія ця правдива. Однак самі поміркуєте: якщо хтось щонеділі ходить у церкву, хіба стане він у суботу брехати першому зустрічному?

Ось цей-те акуратний ходок у церкву й повідав дану історію, він заприсягся, що усе у ній свята правда й що відбулося це саме, коли у виргинской річці під дивною назвою Коров'ячий Вигін він вудив

Далі
Проглядів: 147
22-10-2016, 08:59

Гризли Гес і його Асистент

У штаті Вайоминг теж водилися надзвичайно тямущі ведмеді, про що розповідає один мисливець на гризли, що промишляв у районі Биг-Уинд-Ривер року приблизно у 1885-м. Кликали його Гризли Гес, він сам так називав себе, а стало бути, так воно й було.

Одного разу трапилося йому зустріти зі старою ведмедицею. При ній двоє ведмежат-підлітків були. З ведмедицею

Далі
Проглядів: 71
21-10-2016, 12:06

Матінка Кет

У історії американського народу було багато епізодів, які кривдно було б поховати у учених книгах, і їх стали розповідати з покоління у покоління. Батько передавав їх своєму синові, друзі - своїм друзям. Так історичні події ввійшли у народну творчість, стали легендами.

Такі легенди розповідають про дві відважних жінок, матінок Кет і Егнес Гобсон, про дві гарячих

Далі
Проглядів: 70
21-10-2016, 09:44

Фиболд, син Фиболда

Це Фиболд Фиболдсон першим завів ферму у штаті Небраска.

Спочатку він зовсім і не збирався осісти там. Нещасний випадок змусив його. Фиболд приїхав у Америку з рідної Швеції, щоб обзавестися фермою у Каліфорнії. У його критому фургоні, що тримав курс на Захід, крім нього, минулого ще три його племінники: Бергстром

Далі
Проглядів: 62
20-10-2016, 12:45

Вибачай, Леандр!

Сама дивна із усіх змій, яких знало людство, була гримуча змія, яка приползла одного разу пізно ввечері на залізничну станцію у низов'ях Міссісіпі. Що служить цієї станції - назвемо його ну хоча б Джонас Джаг, тому що це ім'я не гірше будь-якого іншого, - залишив двері на ніч відкритої, щоб тягло прохолодним вітерцем з ріки.

Як сам він розповідає, робота у той вечір

Далі
Проглядів: 66
16-10-2016, 17:54

Егнес Гобсон

Однак війна тривала. Та генерал Худий знову був у самій гущавині боїв. Він вів своїх солдатів з бій, не відаючи ні страху, ні сумнівів. Але кулі не знають пощади, і у одному важкому бої він був двічі поранений. Другий раз - у ногу.

Справи у американців складалися не дуже-те вдало. У Північну нороліну прибув генерал Грін, і тепер він вів американських

Далі
Проглядів: 64
14-10-2016, 09:02

Як вилікувати янкі від цікавості

Коли вуж допитливий янкі обрав вас своєю жертвою, вам не вберегтися від його питань, навіть якщо ви навідріз відмовитеся відповідати. На хвилину він змовкне, але тільки щоб перемінити тактикові.

- Вибачте мене, люб'язний незнайомець, - після хвилинного перепочинку почне він знову. - Якби ви тільки знали, як важко дійсному

Далі
Проглядів: 72
12-10-2016, 15:27